Вівторок, 11.12.2018, 00:28
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS

БЕРЕЗОВОЛУЦЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Форма входу

Моніторинг якості освіти

                                                                                                                                                           Резельтати

                                                                                                    участі команди учнів Березоврлуцької ЗОШ І – ІІІ ступенів у ІІ етапі Всеукраїнської

олімпіади з хімії у 2017-2018 н. р.

 

№ п/п

Прізвище, ім’я , по батькові учня

Клас навчання

Клас, за який виконувались завдання на олімпіаді

Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня

1.

Будай Марта Владиславівна

7

7

ІІ

Клименко Вікторія Петрівна

 

 

 

 

 

 

Результати

участі команди учнів Березоврлуцької ЗОШ І – ІІІ ступенів у ІІ етапі Всеукраїнської

олімпіади з трудового навчання у 2017 - 2018 н. р.

 

№ п/п

Прізвище, ім’я , по батькові учня

Клас навчання

Клас, за який виконувалось завдання на олімпіаді

Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня

1.

Лапенко Василь Олександрович

9

9

-

Пляшник Анатолій Михайлович

2.

Ламтьов Богдан Володимирович

10

10

ІІ

Пляшник Анатолій Михайлович

3.

Ночовна Діана Романівна

8

9

ІІІ

Пляшник Анатолій Михайлович

4.

Ночовний Євген Вячеславович

11

11

І

Пляшник Анатолій Михайлович

5.

Король Олена Василівна

10

10

-

Пляшник Анатолій Михайлович

6.

Солодовник Валерія Сергіївна

8

8

ІІІ

Пляшник Анатолій Михайлович

7.

Литвиненко Олексій Миколайович

8

8

ІІ

Пляшник Анатолій Михайлович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати

участі команди учнів Березоврлуцької ЗОШ І – ІІІ ступенів у ІІ етапі Всеукраїнської

олімпіади з української мови та літератури у 2017 - 2018 н. р.

 

№ п/п

Прізвище, ім’я , по батькові учня

Клас навчання

Клас, за який виконувалось завдання на олімпіаді

Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня

1.

Коновал Анастасія Анатоліївна

11

11

І

Сторчак Надія Михайлівна

 

 

 

 

 

 

 

Результати

участі команди учнів Березоврлуцької ЗОШ І – ІІІ ступенів у ІІ етапі Всеукраїнської

олімпіади з інформаційних технологій у 2017-2018 н. р.

 

№ п/п

Прізвище, ім’я , по батькові учня

Клас навчання

Клас, за який буде виконуватись завдання на олімпіаді

Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня

1.

Троян Владислав Володимирович

9

9

-

Гринь Надія Василівна

2.

Титаренко Олег Вячеславович

11

11

ІІ

Гринь Надія Василівна

 

 

 

 

 

 

Результати

участі команди учнів Березоврлуцької ЗОШ І – ІІІ ступенів у ІІ етапі Всеукраїнської

олімпіади з біології у 2017-2018 н. р.

 

 

№ п/п

Прізвище, ім’я , по батькові учня

Клас навчання

Клас, за який виконувалось завдання на олімпіаді

Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня

1.

Ночовна Діана Романівна

8

8

ІІ

Боряк Лариса Петрівна

 

 

 

 

 

 

 

Результати

участі команди учнів Березоврлуцької ЗОШ І – ІІІ ступенів у ІІ етапі Всеукраїнської

олімпіади з географії у 2017-2018 н. р.

 

№ п/п

Прізвище, ім’я , по батькові учня

Клас навчання

Клас, за який виконувалось завдання на олімпіаді

Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня

1.

Ламтьов Богдан Володимирович

10

10

І

Мовчан Володимир Васильович

4.

Ночовна Діана Романівна

8

8

І

Мовчан Володимир Васильович

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                   Результати

                                                                                                                  участі команди учнів Березоврлуцької ЗОШ І – ІІІ ступенів у ІІ етапі Всеукраїнської

олімпіади з правознавства у 2017-2018 н. р.

 

№ п/п

Прізвище, ім’я , по батькові учня

Клас навчання

Клас, за який виконувалось завдання на олімпіаді

Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня

1.

Ламтьов Богдан Володимирович

10

10

ІІ

Троян Тетяна Петрівна

 

Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31